| Voltage | 380V |
|---|---|
| Frame | HT250 |
| Machine Name | NC Cutting Machine |
| Maximum Cutting Length | 9999mm |
| Usage | Corrugated Cardboard Cutting |
| Orders | Store 200 Orders |
|---|---|
| Minimum Cutting Length | 500mm |
| Cutting Precision | ±1mm |
| Voltage | 380V |
| Frame | HT250 |
| Name | Single Facer |
|---|---|
| Usage | Making Carton Corrugation |
| Color | White |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Material | Plastic, Paper, Wood |
| Name | Single Facer |
|---|---|
| Usage | Making Carton Corrugation |
| Color | White |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Material | Plastic, Paper, Wood |
| Name | Single Facer |
|---|---|
| Usage | Making Carton Corrugation |
| Color | White |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Material | Plastic, Paper, Wood |
| Name | Single Facer |
|---|---|
| Usage | Making Carton Corrugation |
| Color | White |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Material | Plastic, Paper, Wood |
| Name | Single Facer |
|---|---|
| Usage | Making Carton Corrugation |
| Color | White |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Material | Plastic, Paper, Wood |
| Name | Single Facer |
|---|---|
| Usage | Making Carton Corrugation |
| Color | White |
| Warranty | 1 Year |
| Packaging Material | Plastic, Paper, Wood |
| Highest Machinery Speed | 100m/min |
|---|---|
| Equipment Size | Lmx4.2*Wmx1.2*Hmx1.4 |
| Precision Of Cutting Paper | Uniform ±1mm,non-uniform±2mm |
| Control System | PLC |
| Single Weight | MAX3500Kg |
| Highest Machinery Speed | 100m/min |
|---|---|
| Minimum Cutting Length | 500mm |
| Effective Width | 2200mm |
| Equipment Size | Lmx4.2*Wmx1.2*Hmx1.4 |
| Maximum Cutting Length | 9999mm |