| Voltage | 220v/380v/440v/Customizable |
|---|---|
| Precision Of Cutting Paper | Uniform ±1mm,non-uniform±2mm |
| Highest Machinery Speed | 100m/min |
| Minimum Cutting Length | 500mm |
| Effective Width | 2200mm |
| Equipment Size | Lmx4.2*Wmx1.2*Hmx1.4 |
|---|---|
| Precision Of Cutting Paper | Uniform ±1mm,non-uniform±2mm |
| Minimum Cutting Length | 500mm |
| Highest Machinery Speed | 100m/min |
| Maximum Cutting Length | 9999mm |
| Effective Width | 2200mm |
|---|---|
| Maximum Cutting Length | 9999mm |
| Precision Of Cutting Paper | Uniform ±1mm,non-uniform±2mm |
| Single Weight | MAX3500Kg |
| Operation Direction | Left Or Right(determined To The Customer’s Factory) |
| Minimum Cutting Length | 500mm |
|---|---|
| Maximum Cutting Length | 9999mm |
| Precision Of Cutting Paper | Uniform ±1mm,non-uniform±2mm |
| Control System | PLC |
| Voltage | 220v/380v/440v/Customizable |
| Maximum Cutting Length | 9999mm |
|---|---|
| Operation Direction | Left Or Right(determined To The Customer’s Factory) |
| Effective Width | 2200mm |
| Control System | PLC |
| Minimum Cutting Length | 500mm |
| Minimum Cutting Length | 500mm |
|---|---|
| Maximum Cutting Length | 9999mm |
| Voltage | 220v/380v/440v/Customizable |
| Equipment Size | Lmx4.2*Wmx1.2*Hmx1.4 |
| Mechanical Configuration | Computer-control Helical Cross Cutter |
| Mechanical Configuration | Computer-control Helical Cross Cutter |
|---|---|
| Equipment Size | Lmx4.2*Wmx1.2*Hmx1.4 |
| Control System | PLC |
| Highest Machinery Speed | 100m/min |
| Maximum Cutting Length | 9999mm |
| Effective Width | 2200mm |
|---|---|
| Control System | PLC |
| Highest Machinery Speed | 100m/min |
| Single Weight | MAX3500Kg |
| Mechanical Configuration | Computer-control Helical Cross Cutter |
| Product Name | Automatic Large Gantry Stacker |
|---|---|
| Working Width | 2200mm |
| Design Speed | 200m/min |
| Economic Speed | 120-200m/min |
| Maximum Stacking Length | 3500mm |
| Product Name | Automatic Large Gantry Stacker |
|---|---|
| Working Width | 2200mm |
| Design Speed | 200m/min |
| Economic Speed | 120-200m/min |
| Maximum Stacking Length | 3500mm |