| Warranty | 12 Months |
|---|---|
| Type | Manual Paper Feeding |
| Speed | 20 Pcs/min |
| Condition | Brand New |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Warranty | 12 Months |
|---|---|
| Type | Manual Paper Feeding |
| Speed | 18 Pcs/min |
| Condition | Brand New |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Warranty | 12 Months |
|---|---|
| Type | Manual Paper Feeding |
| Speed | 18 Pcs/min |
| Condition | Brand New |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Warranty | 12 Months |
|---|---|
| Type | Manual Paper Feeding |
| Speed | 20 Pcs/min |
| Condition | Brand New |
| After-sales Service Provided | Online Support |
| Cutting Material | Paper, Corrugated Board, Cardboard |
|---|---|
| Cutting Width | 780mm |
| Cutting Speed | 7000 Sheets/h |
| Cutting Thickness | 1-4mm |
| Power Supply | 220V/380V/400V/440V |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Speed | 0-80 Pieces/min |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Speed | 0-80 Pieces/min |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Speed | 0-80 Pieces/min |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Cutting Force | High |
|---|---|
| Machine Dimension | 5129*4150*2346mm |
| Feeding Method | Manual Feeding |
| Computerized | Yes |
| Feedingmethod | Automatic Feeding |
| Feeding Method | Manual Feeding |
|---|---|
| Insurance Parts | Four |
| Machine Color | White,Gray,Customizable |
| Function | Creasing And Die Cutting |
| Dietype | Flatbed Die |