| Design Speed | 200pcs/min |
|---|---|
| Application | Carton Box Making |
| Size | Customized |
| Automatic Grade | Automatic |
| Type | Corrugated Carton Box Making Machine |
| Function | Carton Box Printing And Die Cutting |
|---|---|
| Design Speed | 200pcs/min |
| Application | Carton Box Making |
| Automatic Grade | Automatic |
| Type | Carton Printing Machine |
| Function | Carton Box Printing And Die Cutting |
|---|---|
| Design Speed | 200pcs/min |
| Feeding Type | Vacuum Lead Edge Feeder |
| Applicable Cardboard | 3,5ply Corrugated Cardboard |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Function | Carton Box Printing And Die Cutting |
|---|---|
| Design Speed | 60pcs/min |
| Application | Carton Box Making |
| Size | Customized |
| Automatic Grade | Semi-auto |
| Function | Carton Box Printing And Die Cutting |
|---|---|
| Design Speed | 60pcs/min |
| Application | Carton Box Making |
| Size | Customized |
| Automatic Grade | Semi-auto |
| Function | Carton Box Printing And Die Cutting |
|---|---|
| Design Speed | 60pcs/min |
| Application | Carton Box Making |
| Size | Customized |
| Automatic Grade | Semi-auto |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Speed | 100-130m/min |
| Usage | Printing Slotting |
| Color | White,Black |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Speed | 100-130pcs/min |
| Usage | Printing Slotting |
| Color | White,Black |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Speed | 100-130m/min |
| Usage | Printing Slotting |
| Color | White,Black |
| Voltage | 220V/380V/480V |
|---|---|
| Type | Packaging Line |
| Driven Type | Electric And Pneumatic |
| Condition | New |
| Packaging Material | Wood,Plastic |