| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Type | Semi Automatic |
| Condition | New |
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Usage | Folding Gluing |
| Max Running Speed | 3250m/min |
|---|---|
| Max Packaging Speed | 20 Packages/min |
| Maximum Cardboard Size | 700mm*500mm |
| Minimum Cardboard Size | 195mm*105mm |
| Maximum Width Of Cardboard (including Swing Cover) | 1100mm |
| Max Running Speed | 3250m/min |
|---|---|
| Max Packaging Speed | 20 Packages/min |
| Maximum Cardboard Size | 700mm*500mm |
| Minimum Cardboard Size | 195mm*105mm |
| Maximum Width Of Cardboard (including Swing Cover) | 1100mm |
| Warranty | 3 Year |
|---|---|
| Condition | NEW |
| Automatic Grade | Fully Automatic |
| Size | 900mm |
| Speed | 300pcs/min |
| Max Running Speed | 3250m/min |
|---|---|
| Max Packaging Speed | 20 Packages/min |
| Maximum Cardboard Size | 700mm*500mm |
| Minimum Cardboard Size | 195mm*105mm |
| Maximum Width Of Cardboard (including Swing Cover) | 1100mm |
| Max Running Speed | 3250m/min |
|---|---|
| Max Packaging Speed | 20 Packages/min |
| Maximum Cardboard Size | 700mm*500mm |
| Minimum Cardboard Size | 195mm*105mm |
| Maximum Width Of Cardboard (including Swing Cover) | 1100mm |
| Max Running Speed | 3250m/min |
|---|---|
| Max Packaging Speed | 20 Packages/min |
| Maximum Cardboard Size | 700mm*500mm |
| Minimum Cardboard Size | 195mm*105mm |
| Maximum Width Of Cardboard (including Swing Cover) | 1100mm |
| Max Running Speed | 3250m/min |
|---|---|
| Max Packaging Speed | 20 Packages/min |
| Maximum Cardboard Size | 700mm*500mm |
| Minimum Cardboard Size | 195mm*105mm |
| Maximum Width Of Cardboard (including Swing Cover) | 1100mm |
| Max Running Speed | 3250m/min |
|---|---|
| Max Packaging Speed | 20 Packages/min |
| Maximum Cardboard Size | 700mm*500mm |
| Minimum Cardboard Size | 195mm*105mm |
| Maximum Width Of Cardboard (including Swing Cover) | 1100mm |
| Slotter | Computerised |
|---|---|
| Printing Precision | ±0.5mm |
| Factory Location | Hebei |
| Training | 20Days Training, Video Training |
| Other Name | Casemaker |