| Model | 6360 |
|---|---|
| Plastic Bucket | 60 Liter |
| Melt Rate | 60-75 L/Hour |
| Max. Working Temperature | 200℃ |
| Demensions | 1030*680*1360mm |
| Model | 2500 |
|---|---|
| Paper Material | A、B、C、E、K、BC、EB、AB |
| Melt Material | Hot Melt、Cold Melt |
| Thickness Of Sheet | 10mm |
| Max Sheet Size | 2500*1800mm |
| Product Name | High Speed Semi Automatic Double Pieces Carton Gluer Machine |
|---|---|
| Max Feeding Size | Single Piece-1100mm*720mm |
| Min Feeding Size | Single Piece-450mm*320mm |
| Mechanical Speed | 86m/min |
| Dimension Overall | 3400*3150*1340mm |
| Automatic Grade | Automatic |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Type | TZ-200 |
| Color | White,Grey |
| Product Name | Paper Tube |
| Automatic Grade | Semi Automatic |
|---|---|
| After-sales Service Provided | Online Support,Video Technical Support |
| Type | TSJQ-1000 |
| Color | White,Grey |
| Product Name | Paper Tube |
| Features | High Precision |
|---|---|
| Speed | High |
| Weight | Heavy |
| Control | Computerized |
| Operation | Automatic |
| Features | High Precision |
|---|---|
| Speed | High |
| Weight | Heavy |
| Power | Electric |
| Type | Automatic |
| Features | High Precision |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Material | Metal |
| Name | Folding And Gluing Machine |
| Speed | High |
| Features | High Precision |
|---|---|
| Warranty | Long |
| Name | Folding And Gluing Machine |
| Power | Electric |
| Safety | High |
| Name | Folding And Gluing Machine |
|---|---|
| Capacity | High |
| Speed | High |
| Control | Computerized |
| Material | Metal |