| Factory Location | Hebei |
|---|---|
| Slotter | Computerised |
| Machine Weight | 10000 KG |
| Application | For Macking Corrugated Carton Boxes |
| Anilox Roller Brand | Haili |
| Slotter | Computerised |
|---|---|
| Printing Precision | ±0.5mm |
| Factory Location | Hebei |
| Training | 15 Days Training, Video Training |
| Other Name | Casemaker |
| Printing Precision | ±0.5mm |
|---|---|
| Machine Weight | 10000 KG |
| Other Name | Casemaker |
| Training | 15 Days Training, Video Training |
| Application | For Macking Corrugated Carton Boxes |
| Functions | From Corrugated Cardboard To Carton |
|---|---|
| Port Of Loading | Tianjin |
| Slotter | Computerised |
| Other Name | Casemaker |
| Wall Thickness | 50-70mm |
| Port Of Loading | Tianjin |
|---|---|
| Training | 15 Days Training, Video Training |
| Factory Location | Hebei |
| Slotter | Computerised |
| Functions | From Corrugated Cardboard To Carton |
| Other Name | Casemaker |
|---|---|
| Anvil Brand | Depair Or Max Dura |
| Port Of Loading | Tianjin |
| Printing Precision | ±0.5mm |
| Factory Location | Hebei |
| Wall Thickness | 50-70mm |
|---|---|
| Other Name | Casemaker |
| Printing Precision | ±0.5mm |
| Machine Weight | 10000 KG |
| Anvil Brand | Depair Or Max Dura |
| Printing Precision | ±0.5mm |
|---|---|
| Anvil Brand | Depair Or Max Dura |
| Functions | From Corrugated Cardboard To Carton |
| Factory Location | Hebei |
| Training | 15 Days Training, Video Training |
| Functions | From Corrugated Cardboard To Carton |
|---|---|
| Other Name | Casemaker |
| Port Of Loading | Tianjin |
| Wall Thickness | 50-70mm |
| Factory Location | Hebei |
| Training | 15 Days Training, Video Training |
|---|---|
| Anvil Brand | Depair Or Max Dura |
| Wall Thickness | 50-70mm |
| Functions | From Corrugated Cardboard To Carton |
| Slotter | Computerised |