| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Speed | 100-130m/min |
| Usage | Printing Slotting |
| Color | White,Black |
| Keywords | Printing Slotting Machine |
|---|---|
| Speed | 260 Pcs/min |
| Warranty | One Year |
| Automatic Grade | Fully Automatic |
| Usage | Making Carton,Paper Corrugation |
| Design Speed | 200pcs/min |
|---|---|
| Application | Carton Box Making |
| Size | Customized |
| Automatic Grade | Automatic |
| Type | Corrugated Carton Box Making Machine |
| Name | Automatic Corrugated Carton Flexo Printing Machine Lead Eage Feeder Slotting Die Cutting |
|---|---|
| Working Speed | 130pcs/min |
| Max Paper Size | 1600x2800mm |
| Min Paper Size | 450x850mm |
| Max Printing Area | 1600x2800mm |
| Warranty | 3 Year |
|---|---|
| Condition | NEW |
| Automatic Grade | Fully Automatic |
| Size | 900mm |
| Speed | 300pcs/min |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Speed | 100-130pcs/min |
| Usage | Printing Slotting |
| Color | White,Black |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Type | Automatic |
| Speed | 100-130m/min |
| Usage | Printing Slotting |
| Color | White,Black |