| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Automatic Grade | Semi-Automatic |
| Condition | New |
| Type | Gluing Machine,Corrugated Carton Box Packaging Machine |
| Warranty | One Year |
| Max.Gluing Length | 1000mm |
|---|---|
| Min.Thickness | 2mm |
| Max.Gluing Capacity | 50L/min |
| Name | Corrugated Carton Folder Gluer Machine |
| Power Supply | 220V/380V |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Automatic Grade | Semi-Automatic |
| Condition | New |
| Type | Gluing Machine,Corrugated Carton Box Packaging Machine |
| Warranty | One Year |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Condition | New |
| Type | Gluing Machine,Corrugated Carton Box Packaging Machine |
| Warranty | One Year |
| Product Name | Folder Gluer Machine,corrugated Board Box Automatic Carton Box Folder Gluer |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Condition | New |
| Type | Gluing Machine,Corrugated Carton Box Packaging Machine |
| Warranty | One Year |
| Product Name | Folder Gluer Machine,corrugated Board Box Automatic Carton Box Folder Gluer |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Automatic Grade | Semi-Automatic |
| Condition | New |
| Type | Gluing Machine,Corrugated Carton Box Packaging Machine |
| Warranty | One Year |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Condition | New |
| Type | Gluing Machine,Corrugated Carton Box Packaging Machine |
| Warranty | One Year |
| Product Name | Folder Gluer Machine,corrugated Board Box Automatic Carton Box Folder Gluer |
| Min.Thickness | 2mm |
|---|---|
| Max.Gluing Length | 1000mm |
| Min.Size | 400mm |
| Name | Corrugated Carton Folder Gluer Machine |
| Max.Speed | 200m/min |
| Voltage | 220V/380V |
|---|---|
| Automatic Grade | Semi-Automatic |
| Condition | New |
| Weight | About 2000 Kg |
| Type | Gluing Machine,Corrugated Carton Box Packaging Machine |
| Usage | Corrugated Carton Box Folding Gluing |
|---|---|
| Type | Gluing Machine,Corrugated Carton Box Packaging Machine |
| After-sales Service Provided | Engineers Available To Service Machinery Overseas,Video Technical Support,Online Support |
| Dimension(l*w*h) | 15000*2300*1600mm |
| Function | Gluing Corrugated Carton Board |