| Warranty | 3 Year |
|---|---|
| Condition | NEW |
| Automatic Grade | Fully Automatic |
| Size | 1400mm |
| Speed | 250pcs/min |
| Function | Corrugated Carton Printing Slotting Diecutting |
|---|---|
| Design Speed | 200pcs/min |
| Application | Carton Box Making |
| Size | Customized |
| Automatic Grade | Automatic |
| Wall Thickness | 50-70mm |
|---|---|
| Slotter | Computerised |
| Port Of Loading | Tianjin |
| Printing Precision | ±0.5mm |
| Anilox Roller Brand | Haili |